Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Satın Alma Koşulları

Satın Alma Koşulları (Lütfen Dikkatlice Okuyun!)

 1. Elektronik ortamda sunulan ürün görselleri iki boyutlu olarak yayınlanmıştır. Sizler için özenle düzenlenen bu görseller, mümkün olduğunca gerçek ürünü yansıtmaktadır. Buna rağmen gerçek ürünle yüzde yüz benzerlik olacağı hiç bir platformda söylenemez. Ziyaretçi bu konuyu iyice anlamıştır.
   
 2. Online satış sistemimiz yüksek güvenlik donanımıyla korunmaktadır. Buna karşın kullanıcıların, bilgisayarlarının temiz ve zararsız olması sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanıcı, kişisel bilgisayarının güvenli olduğundan emin olmalıdır ve bu konuda sorumludur.
   
 3. Kullanıcı, sipariş esnasında ürünün tüm özelliklerini doğru seçeneklerle belirtmelidir. Yanlış verilen ürün bilgilerinin kargo ödemeleri kullanıcıya aittir.
   
 4. Beğendiğiniz ürünün bedelini EFT veya havale yoluyla ödemeyi tercih ederseniz, yaptığınız ödemenin dekontunu "info@ilhantraktor.com" e-posta adresine göndermeniz gerekmektedir. Bu bildiriminize istinaden banka hesapları kontrol edilecek ve ürününüz derhal kargoya verilecektir. Bu bildirimi yapmamanız halinde siparişinizin gecikmesi durumunu kabul etmiş bulunmaktasınız.
   
 5. Sipariş verdiğiniz ürünleri almaktan vazgeçmeniz durumunda; size sevk edilmek üzere kargo firmasına verilmişse, tarafımızca ödenen ve kargo firmasına ait olan hizmet bedelinin sizlerden alınacağını kabul etmiş bulunmaktasınız.
   
 6. ​"Kapıda ödeme" seçeneğini tercih ederseniz, telefon numaranızı mutlaka doğru olarak girmelisiniz. Kapıda ödeme seçeneklerinde sizlerle telefonla irtibata geçip adresinizi teyid etmeden, ürünün kargo firmasına verilmeyeceğini bilmenizi isteriz.
   
 7. Sipariş verdiğiniz ürünleri almaktan vazgeçmeniz durumunda; eğer taksitli alışveriş yaptıysanız, ürün bedelinin geri ödemesi taksit seçeneğinize bağlı olarak yapılacaktır. Bu durum bankaların çalışma sistemleriyle ilgildir.
   
 8.  Eş zamanlı yapılan alışverişlerde, bağlantı hızınıza ya da diğer bazı fiziksel şartlara bağlı olarak siparişiniz tamamlanamayabilir. Örneğin stoklarımızda 1 adet olarak bulunan bir ürünü, sizinle aynı anda satın olan bir kullanıcı olabilir. Bu durumda alışverişiniz tamamlanamamışsa, diğer kullanıcı sizden önce alışveriş yapmış sayılır. Kullanıcı bu durumu anlamış ve kabul etmiştir.